Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.05.2022

Україна готова надати 50% потужностей своїх ПСГ для створення запасів на найближчу зиму

Україна готова надавати іноземним замовникам 50% (15 млрд куб. м) потужностей своїх підземних сховищ газу (ПСГ) для створення запасів на найближчу зиму, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

“У нас є час до зими, який необхідно використовувати для спільної закупівлі газу з альтернативних джерел та закачування його до сховищ. Зокрема– українських, де ми здатні зарезервувати для наших партнерів не менше 15 млрд куб. м”, – написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Галущенко також закликав європейські країни максимально зменшити використання природного газу для виробництва електроенергії, використовуючи можливості інших генерацій.

“Українська енергосистема тепер частина об’єднаної енергосистеми Європи, і ми можемо експортувати електроенергію, яка на 70% виробляється з незалежних від вуглеводнів атомної генерації та відновлюваних джерел”, – зазначив міністр.

Як повідомлялося, станом на початок квітня 2022 року у ПСГ України, загальна проєктна потужність яких становить 31 млрд куб. м, було близько 9 млрд куб. м газу.

 

ua.interfax.com.ua