Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.08.2020

Україна готова посилити економічну співпрацю з Ізраїлем

Україна готова гарантувати безперебійні постачання продовольчих товарів та сировини в інші країни світу, а також розширити експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю. На цьому 17 серпня наголосила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Джоелем Ліоном.

«Ми розуміємо, що поширення коронавірусу по всьому світу негативно впливає на світову економіку. Саме тому нам сьогодні варто шукати спільні шляхи для активізації економічного й інвестиційного співробітництва між нашими країнами. У цих умовах важливе значення має запуск Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Водночас, ми підтверджуємо свою готовність до подальшої співпраці в аграрному секторі з Ізраїлем та сталого експорту української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок», – зазначила Ольга Стефанішина.

Віце-прем’єр-міністр та посол Ізраїлю обговорили використання потенціалу Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження для розвитку двосторонньої торгівлі. Вони також наголосили на важливості роботи Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва та обговорили можливий формат її майбутнього засідання.

«Комісія є ефективним інструментом для розвитку економічного співробітництва обох країн і я, як голова Української частини Комісії, з нетерпінням чекаю на проведення чергового, 12-го засідання Комісії, після закінчення пандемії», – зазначила Віце-прем’єр-міністр.

Джерело: Урядовий портал.