Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.04.2018

Україна і Молдова підписали угоди про повітряне сполучення та синхронізацію енергосистем

Україна і Молдова підписали угоду про повітряне сполучення, протокол про транспортне та автомобільне співробітництво й меморандум про синхронізацію енергосистем двох країн із енергетичною системою Європи. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Twitter, пише УНІАН.

«Підписали з урядом Молдови угоду про повітряне сполучення. Протокол, який покращить транспортне та автомобільне співробітництво, й меморандум про синхронізацію роботи наших енергосистем із енергосистемою Європи», – написав прем’єр.

Як повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України, Україна та Молдова лібералізували авіаційне та автомобільне сполучення, а також домовилися синхронізувати роботу енергосистем двох країн з європейською енергосистемою ENTSO-E.

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Молдови. Сторони відзначили, що енергетична та економічна складова співпраці має суттєвий потенціал до зростання. Так, обсяг взаємної торгівлі вже зараз перевищує 800 млн USD, а може сягнути 1 млрд USD щороку.

Під час перемовин сторони обговорили широкий спектр дорожньої карти співпраці і домовилися про участь глави уряду України у саміті ГУАМ у Кишиневі у червні поточного року.

Джерело: unian.ua