Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.07.2020

Україна і Польща відновлюють активне співробітництво на митному кордоні задля протидії контрабанді

23 липня у пункті пропуску «Краковець-Корчова» відбулася зустріч заступника Міністра фінансів Юрія Друганчука з заступником Міністра фінансів, держсекретарем та Головою митної служби Республіки Польща Магдаленою Ржечковською.

Темою зустрічі було подальше зміцнення митного співробітництва двох країн на митному кордоні задля протидії контрабанді.

В рамках робочого відрядження Юрій Драганчук відвідав пункт пропуску «Краковець-Корчова» у Львівській області, де ознайомився з інфраструктурою, порядком пропуску транспортних засобів, роботою та умовами праці митників.

Окрему увагу було приділено розбудові пункту пропуску – будівництву майданчика для легкового автотранспорту та автобусів з метою розмежування пасажирського та вантажного руху. Безпосередньо на місці будівництва було презентовано його план, а також відбулося спілкування з відповідальними особами, представниками організації, що здійснюватиме супровід будівництва, зокрема, технічний нагляд.

Також заступник Міністра фінансів оглянув комплексну скануючу систему стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів, ознайомився з особливостями її роботи, поспілкувався з працівниками митниці.

Крім того, представники української і польської сторін відвідали пункт пропуску «Корчова» Республіки Польщі та розглянули перспективи вирішення питань щодо забезпечення ритмічності пропускних операцій у рамках Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні, а також стосовно вдосконалення наявної системи обміну інформацією, можливості запровадження новітніх систем для попередження митних порушень та забезпечення безпеки на українсько-польському кордоні.

Юрій Драганчук звернув особливу увагу на важливість консолідації зусиль обох країн у напрямі протидії митним правопорушенням на кордоні, зокрема контрабанді, з використанням світового досвіду обміну інформацією.

На завершення зустрічі заступник Міністра підтвердив незмінність намірів продовжити курс системних про-європейських реформ в Україні у митній сфері та підкреслив, що Міністерство фінансів України зацікавлене у поширенні практики здійснення спільного контролю й на інші пункти пропуску на кордоні між Україною та Польщею.

Джерело: Урядовий портал.