Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.06.2021

Україна і Туреччина домовились про поставки скрапленого газу

Україна та Турецька Республіка домовились про співпрацю у сфері енергетики, зокрема щодо постачання зрідженого природного газу (ЗПГ).

Як передає Укрінформ, про це під час п’ятого засідання Українсько-Турецької робочої групи з питань енергетики розповів заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, повідомляє пресслужба Міненерго.

За словами Демченкова, сторони вже домовились сприяти співпраці компаній енергетичного сектору щодо диверсифікації поставок природного газу до України, що включає в себе розбудову інфраструктури ЗПГ-терміналів. Також країни домовились співпрацювати щодо транспортування природного газу через Трансбалканський трубопровід в обох напрямках між Україною та Туреччиною.

«На даний момент ми не є активним гравцем ЗПГ-ринку, проте геополітична ситуація та зменшення обсягів транзиту змушують шукати нові напрями торгівлі та співпраці для забезпечення завантаженості власної газотранспортної системи. Саме тому, співпраця з Турецькою Республікою в розрізі поставок ЗПГ є пріоритетною для нас», – підкреслив Демченков.

 

www.ukrinform.ua