Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 07.12.2020

Україна і Туреччина обговорили можливу спільну космічну програму

Україна обговорює з Туреччиною можливість спільного створення ракетоносіїв.

Про це повідомив віце-прем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в інтерв’ю Радіо Свобода.
За його словами, Україна працює в міжнародному проекті “Антарес” і фактично поставляє перші щаблі для американських ракет-носіїв.

“Це поки невеликі замовлення. Однак ми шукаємо серйозних партнерів, щоб комерціалізувати ракетну галузь. Зокрема, обговорюємо з Турецькою Республікою можливість спільного створення ракетоносіїв”, – сказав Уруський.

Для космодрому необхідна належна територія. Ні українська, ні турецька сторона поки не можуть її надати. Тому обговорюють варіант втілення загальних планів на території третіх країн.
Віце-прем’єр зазначив, що Україна нарешті повинна знайти своє місце в таких міжнародних високотехнологічних галузях, як авіаційна і ракетно-космічна.