Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.07.2023

Україна й Туреччина підписали Меморандум про взаєморозуміння у стратегічних галузях промисловості

У межах робочого візиту Президента України до Турецької Республіки у присутності Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана підписано Меморандум про взаєморозуміння у сфері стратегічних галузей промисловості.

Про це повідомляє Офіс Президента, передає Укрінформ.

Меморандум підписали міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін і міністр промисловості та технологій Туреччини Мехмет Фатіх Каджир.

Як зазначається, документ спрямований на сприяння співпраці у стратегічних галузях промисловості та технологій між компаніями України й Турецької Республіки, а також на підтримку впровадження наявних і започаткування нових проєктів у цих сферах.

Серед напрямів співпраці – розвиток потужностей і можливостей виробництва автономних транспортних засобів, зокрема безпілотних літальних апаратів; нарощування виробництва різних типів БпЛА; дослідження й розробки в галузі автономних систем, космосу та в інших технологічних секторах стратегічних галузей промисловості двох країн; інше технічне співробітництво, необхідне для розвитку стратегічних галузей промисловості.

Меморандум сприятиме зміцненню партнерства між державами та розвитку технологій і галузей промисловості, що мають важливе стратегічне значення, наголошують в ОП.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський перебував з візитом у Туреччині. Перед тим він відвідав Болгарію, Чехію і Словаччину.

 

www.ukrinform.ua