Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 01.06.2017

Україна + Канада + ІТ = торгова місія

Цього тижня до Торонто полетіла українська галузева IT-місія, яку очолює Nataliya Mykolska. Сімнадцять найперспективніших українських IT компаній вперше отримали можливість взяти участь в Branham300 Launch Event – дискусійному майданчику для директорів найбільших компаній щодо новітніх трендів розвитку індустрії, відкриття нових ринків та пошуку партнерів.

Представники українських компаній матимуть можливість поспілкуватися з трьома сотнями провідних управлінців технологічних компаній Канади. У рамках місії проходять індивідуальні зустрічі у форматі B2B, а на Branham300 Lanch Event відбудеться спеціальна презентація IT-сектору України, зокрема інноваційних малих і середніх підприємств, молодих візіонерів та жінок-інноваторок.

Iміджевий проект «Україна: ІТ надихає до змін» започаткували на Платформі SheExports в рамках канадської IT-місії Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту, EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine та Мінекономрозвитку.

Іміджі створені з метою промотувати українську IT-індустрію через історії успіхів жінок як soft power у бізнесі та надихати українців розвивати високотехнологічні бізнеси в Україні.