Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.12.2017

Україна майже вдвічі скоротила обсяг споживання антрациту

В Україні на ТЕС спостерігається зменшення споживання вугілля антрацитової групи – річний обсяг використання став майже вполовину менше за минулорічні.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

“Якщо ми раніше на рік споживали понад 9 млн тонн вугілля марки “А”, то вже за підсумком цього року це буде близько 5 млн тонн. Якщо у листопаді минулого року Україна споживала  806 тисяч тонн вугілля марки “А”, то вже цьогоріч цього ж місяця – 532 тисячі тонн”, – наголосив він.

За словами Кістіона, це стало можливим завдяки задіяним урядом заходам з переведення антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу.

Окремо він розповів, що стратегічним завданням наступного року є нарощення власного видобутку вугілля газової групи.

“Минулого тижня урядом була утворена Національна вугільна компанія, в яку ввійшло понад 30 державних шахт. Наступний крок – призначення менеджменту, який повинен визначитися, які шахти перспективні, в які треба вкладати фінансовий ресурс для їхньої модернізації. Запустивши цей процес, ми маємо змогу скоротити витрати на утримання збиткових шахт у сумі 1,5 мільярда гривень на рік. Це і є кошти для модернізації вугільних підприємств з метою нарощення видобутку українського вугілля марки “Г”, – резюмував Володимир Кістіон.

Джерело: ТСН