Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.06.2022

Україна може експортувати близько 1 млн тонн соняшника — прогноз

Рекордний експорт за підсумками всього сезону може сягнути 1 млн тонн, але зможе лише частково знизити запаси соняшника та з урахуванням непоганого врожаю-2022, потенційно Україна зможе наступного року поставити на світовий ринок традиційний для неї товар — соняшникову олію обсягом не менше ніж протягом останніх декілька сезонів.

Таку думку висловила аналітик олійного ринку в компанії «УкрАгроКонсалт» Світлана Купрєєва.

За її словами, блокування портів змусило логістику пристосовуватися, переорієнтуватися, домовлятися на міждержавному рівні, відкривати нові коридори, застосовувати всі заходи, які дали результати вже у квітні поточного року, коли показники експорту пішли вгору.

Світлана Купрєєва додає, що відвантаження соняшнику у квітні поточного року перевищили 110 тис. тонн —  максимум з початку сезону та рекорд для квітня місяця. Водночас експорт соняшника (вересень-квітень) — один із найвищих показників за останні десять сезонів.

«‎Традиційно Україна спеціалізується на експорті олії, маючи великі потужності, достатній урожай, високу частку переробки (98-99% урожаю) в умовах дії мита на експорт соняшнику (10%). Цей тренд спостерігався до війни, зараз, навіть незважаючи на мито, експорт соняшнику перевищує експорт олії»‎, — зауважила аналітик олійного ринку.

 

latifundist.com