Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.06.2022

Україна може замінити використання дефіцитного бензину власним біопальним – нардеп

Ще один крок до енергетичної незалежності – переробка кукурудзи на пальне. Йдеться про виробництво біоетанолу.

Українське село може стати локомотивом вітчизняної економіки на шляху до енергонезалежності. Насамперед завдяки відходам аграрного сектору, з якого можливе виробництва альтернативного виду газоподібного пального – біометану.

Таку думку в ефірі хмельницького телеканалу “ТВ7+” висловив народний депутат України, представник політичної партії “За майбутнє” та член Аграрного комітету Сергій Лабазюк.

Парламентар запевняє, Україна має найбільшу в Європі площу сільськогосподарських угідь, тому потенціал виробництва біометану та біоетанолу великий.

“В Україні є успішні проекти, де за допомогою відходів сільського господарства можна виробляти різні види енергії. Що потрібно зробити вже сьогодні для розвитку виробництва біометану? По-перше, інвестиції. Одна біогазові станція вартує від 10 до 20 млн євро. А інвестклімат в нашій країні покращиться лише після завершення бойових дій. По-друге, потрібно змінити ряд законодавчих норм. В цій частині робота парламенту розпочалась ще восени, проте через війну призупинилась”, – пояснює Лабазюк.

Ще один крок до енергетичної незалежності – переробка кукурудзи на пальне. Мова йде про виробництво біоетанолу. В цьому питанні нардеп опирається на досвіт інших країн світу. До прикладу, в Бразилії 20-25% біоетанолу вже використовують на заправках. В Європі обов’язкова умова складової в паливі –  5-10% біодизелю. В Україні досить непогані перспективи для розвитку біопалива. За рахунок аграрного сектору ми можемо стати менш енергетично залежними, а в майбутнього – і зовсім звільнитися від зовнішніх постачальників, впевнений Сергій Лабазюк.

“Станом на сьогодні на території нашої країни будуються станції для виробництва альтернативних видів “зеленої” енергетики. Через бойові дії процес гальмується, адже затягуються у часі і постачання обладнання, і видача дозвільних документів. Тому перші відчутні об’єми українського біопалива ми отримаємо не раніше 2023 року”, – прогнозує парламентар.

Варто додати, що згідно з даними Європейської Біогазової Асоціації, до 2050 року від 30 до 40% загального споживання газу в Європі може становити саме біометан. в Україні технічний регламент природного газу розрахований лише на класичний газ, тож вимагає, щоб у складі було до 0,02% кисню. Для біометану характерна частка кисню — 0,2-1%. Це не проблема для газової мережі, у всьому світі стандарти дозволяють до 1% кисню для біометану. В Україні такі норми вже прописані в новому Технічному регламенті природного газу.

Тож залишається лише чекати, коли відповідний документ затвердить Кабінет міністрів. Добре, якби це сталося у найближчі місяці.

 

www.unian.ua