Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.07.2020

Україна на 36% збільшила експорт згущеного молока

У поточному році серед всіх підприємств молочної промисловості лише тільки молочноконсервні комбінати можуть похвалитися хорошими результатами в зовнішній торгівлі. 

Молочні консерви – єдиний молочний продукт, експорт якого помітно виріс: за перше півріччя на 12% до 14,2 тис. т. Правда, значна частина цього обсягу представлена ​​не класичними консервами з молока, а молоковмісними продуктами. Основними країнами, куди продаються українські молочні консерви, є Узбекистан (16%), Грузія (13%), Лівія (13%), Киргизстан (10%) і Азербайджан (7%).

В Україні зростає також і імпорт білоруського згущеного молока.  Імпорт молочних консервів в першому півріччі майже досяг позначки в 1,4 тис. т. При цьому в країну поставляється в основному справжнє дороге згущене молоко. На внутрішньому українському ринку білоруські консерви часто продаються дорожче, ніж консерви українського виробництва. 

Аналізуючи зовнішню торгівлю консервами в червні, слід зазначити досягнення певного рекорду в експорті.  З країни вивезено майже 2,9 тис. т згущеного молока, що на 36% більше червневого показника минулого року.  Цікаво також, що помітно зріс експорт концентрованого молока (без цукру), віносно нового продукту у вітчизняному асортименті.

У липні навряд чи вдасться повторити червневий рекорд, але експорт згущеного молока все ж буде значним.

Джерело: infAgro