Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.01.2022

Україна напрацьовує детальний план співпраці з найбільшою у світі атомною корпорацією

Україна напрацьовує детальний план співпраці з французькою корпорацією Électricité de France (EDF).

Про це у коментарі журналістам в ефірі каналу “Рада” заявив заступник голови Офісу Президента Ростислав Шурма, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми зараз напрацьовуємо детальну програму співробітництва з EDF. Деталі оголосимо трохи пізніше”, – сказав Шурма.

Він наголосив, що для України співпраця із Францією в галузі атомної енергетики є перспективною, адже у цій країні атомна генерація забезпечує виробництво майже 80% електроенергії. Крім того, EDF є найбільшою у світі атомною корпорацією: вона експлуатує 58 енергоблоків.

Як повідомлялося, НАЕК “Енергоатом” у 2021 році порівняно із 2020-им збільшила виробництво електроенергії на 13,1% – до 86,4 млрд кВт-год.

 

www.ukrinform.ua