Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.09.2021

Україна несподівано стала найбільшим постачальником картоплі в Білорусь

Білорусь вперше імпортує картоплю з інших країн на тлі невтішних прогнозів врожаю.

Цього року Білорусь вперше імпортує картоплю з інших країн ще під час збирання власного врожаю, а найбільшим постачальником стала Україна.

Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Білорусь відома як великий експортер, а не імпортер картоплі. Проте, імпорт у 2021 році пов’язаний з високими цінами: картопля в Білорусі зараз продається в середньому на 70% дорожче, ніж зазвичай в період збору врожаю.

“Головною причиною високих цін на картоплю є побоювання щодо обсягів її виробництва у 2021 році. Погодні умови не були сприятливими, і картопляні поля в Білорусі відчули негативні наслідки посухи, яка призвела до зниження врожайності картоплі і його якості”, – відзначають аналітики.

Разом з тим, картопля в Молдові, Польщі та Україні продається значно дешевше.

Найбільшим постачальником картоплі в Білорусь в перші 7 місяців 2021 року була Україна, звідки було ввезено 15,5 тис.тонн. Також Білорусь закуповувала картоплю в РФ, Азербайджані, Північній Македонії, Єгипті та Німеччині.

Західні та північні регіони України зараз активно експортують картоплю не тільки в Білорусь, але і в балканські країни, перш за все в Сербію, де ціни на картоплю істотно вище.

При цьому самі фермери повідомляють про далеко не найкращий врожай картоплі та про зміщення термінів його збирання.

 

www.unian.ua