Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.11.2020

Україна – Німеччина: промисловість – широке поле для інвестицій і спільних проектів з енергоефективності

На німецько-українській онлайн-конференції «Енергоефективність в промисловості» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура закликав німецькі компанії до активного партнерства із українськими підприємствами у питаннях енергоефективності.

Як відомо, промисловість – один із найбільш енергоємних секторів в Україні. На нього припадає близько 30% кінцевого енергоспоживання.

«Враховуючи плани EU Green Deal, зокрема, запровадити оподаткування імпортних вуглецеємних товарів, нам потрібно прискорити декарбонізацію промисловості. Потенціал для роботи великий. Тож ми маємо широке поле для спільних проектів, інвестицій, обміну досвіду та технологіями із німецькими компаніями», – повідомив Костянтин Гура.

Також він презентував нову ініціативу, підготовлену Міненерго спільно з Держенергоефективності та Українсько-данським енергетичним центром, – Фонд декарбонізації.

«Фонд має стати надійним джерелом стабільного фінансування енергоефективних та екологічних проектів на промислових підприємствах. Для цього передбачається акумулювати частину надходжень із податку за викиди СО2. Це майже 1 млрд грн у рік. Сьогодні ці кошти спрямовуються до загального фонду бюджету, а потрібно – на скорочення викидів двоокису вуглецю», – повідомив Костянтин Гура та додав, що ця ініціатива обговорюється із народними депутатами.

Ще один фінансовий інструмент для підприємств – це Фонд гарантування позик. Над його запуском працювали UNIDO та Укргазбанк за підтримки Агентства. Підприємства зможуть брати кредити без застави на термін до 15 місяців на впровадження систем енергоменеджменту або модернізацію.

Підсумовуючи, Костянтин Гура запевнив учасників онлайн-конференції у тому, що Німеччина – важливий партнер України у сфері енергоефективності: «Ми вже співпрацюємо із GIZ, Фондом ім. Ф. Еберта, Фондом ім. Г. Бьолля, DENA та іншими. І ми прагнемо зміцнювати ділові зв’язки для сталого розвитку обох країн».

Довідково

Захід організовано Німецько-українською промислово-торговельною палатою за участю Бертрама фон Мольтке, постійного заступника Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Джерело: Урядовий портал.