Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.04.2022

Україна обговорила співробітництво з виробниками скрапленого газу США

У США обговорили комплекс актуальних питань із забезпечення енергетичної безпеки України за участю американських виробників скрапленого природного газу.

Про це написала посол України в США Оксана Маркарова в Фейсбуці, передає Укрінформ.

“Провели зустріч з керівництвом газової компанії Tellurian – виконавчим головою паном Шаріфом Соукі, старшою віцепрезиденткою з урядових справ пані Маджідою Мурад, виконавчою віцепрезиденткою з публічних і урядових справ пані Джої Лечнар. Ми обговорили комплекс актуальних питань із забезпечення енергетичної безпеки України за участю американських виробників скрапленого природного газу”, – повідомила Маркарова.

Вона також подякувала американським підприємцям за готовність долучитися до проєктів із забезпечення України енергетичними ресурсами в час, коли наша країна протистоїть російській агресії.

Як повідомляв Укрінформ, 1 квітня президент росії володимир путін особливим Указом зобов’язав вести розрахунки за газ тільки в рублях з країнами, які уряд росії визнав «недружніми» за їхню позицію щодо повномасштабного російського вторгнення 24 лютого в Україну.

російський монополіст Газпром повністю призупинив постачання газу болгарській компанії «Булгаргаз» та польській PGNiG у зв’язку з несплатою в рублях.

 

www.ukrinform.ua