Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.07.2022

Україна оновила перелік послуг критичного імпорту, виключила рекламу й роялті та включила турніри ФІФА і УЄФА

Нову редакцію переліку послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, під імпорт яких Нацбанку рекомендовано забезпечити здійснення переказів, затвердив уряд України у п’ятницю.

Згідно з розпорядженням уряду №814, яке набуло чинності з півночі 23 липня, з нього виключено такі послуги як рекламна діяльність, оренда автотранспорту, розрахунки за ліцензійними договорами, зокрема роялті.

Водночас до переліку були включені послуги, пов’язані з участю футбольних клубів “Ворскла” (Полтава), “Динамо” (Київ), “Зоря” (Луганськ), “Шахтар” (Донецьк), “Дніпро-1” (Дніпро) у єврокубках УЄФА, а також збірної України у змаганнях під егідою УЄФА та ФІФА до червня 2023 року.

Крім того, до нього, зокрема, внесено послуги з надання персоналу компаніями-нерезидентами, послуги цілої низки спеціальних ремонтів, послуги оперативного управління, а також послуги з організації та проведення таборів відпочинку, спортивних та оздоровчих для дітей, підлітків і молоді.

Як повідомлялося, із початком війни уряд затвердив короткий перелік товарів критичного імпорту, під який можна було купувати валюту. Згодом до нього було внесено майже 20 доповнень, і він, за оцінками НБУ, розширився до 90% усіх імпортних товарів та понад 40% імпорту товарів.

Після скасування пільг на імпорт з 1 липня перелік товарів критичного імпорту було скасовано рішенням уряду з півночі 9 липня, проте перелік послуг критичного імпорту на вимогу Нацбанку було збережено.

 

ua.interfax.com.ua