Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.03.2023

Україна отримала від ЄС допомоги майже на 50 млрд євро

Єврокомісія оприлюднила загальний звіт “Солідарність ЄС в дії у часи геополітичних викликів”, який включає, зокрема, докладну інформацію про обсяг та характер допомоги, яку Європейський Союз та його країни-члени надали Україні з початку повномасштабного російського вторгнення Росії.

“Доповідь представляє ключові події в ЄС у 2022 році, із особливою увагою до відповіді ЄС на агресивну війну Росії проти України та до непохитної солідарності ЄС з Україною. Зокрема, протягом цього періоду ЄС ухвалив понад 200 заходів для допомоги державі та народу України, а також для підтримки країн-членів у подоланні наслідків цієї війни, особливо для європейської економіки та енергетичної безпеки”, – йдеться в повідомленні Єврокомісії, передає Укрінформ.

Серед заходів – ухвалення Директиви тимчасового захисту ЄС, якою вже скористалися більше 4 млн українців, що рятуються на території ЄС від війни.

ЄС застосував вже 10 пакетів санкцій проти Росії як країни-агресора, які вражають економіку та зменшують здатність Кремля фінансувати війну.

Водночас ЄС надав близько 50 млрд євро для підтримки України, включно з економічною, фінансовою та військовою допомогою.

Доповідь відображає зусилля ЄС у позбавлені залежності від російського викопного пального, а також зусилля, спрямовані на захист громадян країн ЄС від високих цін на енергію, надає пріоритетну увагу інвестиціям та розвитку поновлювальних джерел енергії.

 

minprom.ua