Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.12.2020

Україна підтримала Декларацію членів СОТ щодо мікро-, малих та середніх підприємств

Понад 90 членів СОТ, в тому числі Україна, підтримали декларацію членів СОТ щодо мікро-, малих та середніх підприємств. Зазначену декларацію було представлено всім членам СОТ на засіданні Голів делегацій.

Метою документу є сприяння мікро-, малим та середнім підприємствам (ММСП) у більш активній участі в міжнародній торгівлі, подоланні перешкод, з якими стикаються такі компанії в процесі виходу на зовнішні ринки, а також відновленні від наслідків обмежень, запроваджених у зв’язку з пандемією COVID-19.

Декларація включає пакет практичних рекомендацій для членів СОТ, які зосереджені на таких питаннях:

  • збір та актуалізація інформації, зокрема статистичної, пов’язаної з ММСП;
  • сприяння ММСП у доступі до інформації, зокрема шляхом наповнення бази даних Global Trade Helpdesk;
  • імплементація Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі з урахуванням інтересів ММСП;
  • залучення ММСП до регуляторної діяльності у сфері торгівлі;
  • наповнення комплексної бази даних СОТ;
  • вирішення питань доступу ММСП до фінансування та транскордонних платежів.

“Повністю поділяючи думку, що у цей кризовий час мікро-, малі та середні підприємства як ніколи потребують нашої допомоги, ми підтримуємо пакет рекомендацій та декларацій для малого бізнесу та готові брати конструктивну участь у дискусіях та переговорах щодо інших тем, які можуть принести користь бізнесу країни, включаючи ММСП”, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко коментуючи подію.

Більше інформації з питання ММСП у рамках СОТ /за посиланням/.

Джерело: Урядовий портал.