Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.01.2020

Україна планує розвивати водневі технології

У Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища відбулася нарада, де обговорили потенціал для розвитку водневої енергетики в Україні, пише Металургпром.

У ході наради з водневого майбутнього заступник Міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Сергій Масліченко заявив, що, розвиваючи поновлювані джерела енергії, Україна долучається до європейського тренду EU Green Deal «Зелена угода ЄС», де питання розвитку водневої енергетики приділяється багато уваги.

Нагадаємо, що «Зелена угода ЄС», прийнята Єврокомісією 11 грудня 2019 року, встановлює, як зробити Європу першим кліматично нейтральним континентом до 2050 року, зміцнюючи економіку, покращуючи здоров’я і якість життя людей. Нова амбітна стратегія розвитку «зеленої» економіки ЄС показує вектор руху для України, заявили в агентстві Держенергоефективності.

«Міністр Олексій Оржель дав доручення перезапустити процес співпраці Міністерства з нашими науковими організаціями. Для Міністерства воднева енергетика і водневі технології є цікавим напрямком», – розповів заступник Міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Рябчин Олексій.

Сьогодні в світі є багато способів використання водню – це і додавання 5-10% водню до природного газу, що транспортується трубопровідним транспортом та застосування водневих технологій для акумуляції та передачі «зеленої» енергії, виробництва металургійної, хімічної продукції, а також – в транспортному секторі.

Водень успішно використовують як сировину вже багато років. Його можна отримати, виділивши з викопного палива і біомаси, термохімічним способом. Але особливу увагу у всьому світі прикута до технологій отримання і використання так званого зеленого водню. Є багато варіантів його отримання, наприклад, завдяки електролізу води з використанням енергії сонця або вітру. Це позитивно впливає на екологію, тому що забезпечує скорочення викидів парникових газів, а, отже, декарбонізації енергетики, промисловості і транспорту.