Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.07.2020

Україна постачатиме кондитерку і вино в Китай

Як повідомляє “Перший діловий телеканал”, незабаром в китайських кондитерських можна буде насолодитися смаком українських солодощів і вина. Це можливо завдяки вдалій угоді між кондитерської галуззю України і китайськими компаніями-імпортерами, як свідчать дані прес-служби посольства України в Китаї.

Повідомляється, що зустріч представників сталася в рамках українсько-китайського онлайн бізнес-форуму, за підсумками якого азіатський партнер України активно цікавився українською галузі.

«Представники китайських імпортних компаній, які взяли участь у заході, виявили жвавий інтерес до продукції українського виробництва», – йдеться в повідомленні посольства.

Вказується, що під час зустрічі вітчизняні виробники гідно презентували свої можливості і продукцію, а також анонсували майбутні плани галузі щодо виробництва.

Так, завдяки цьому китайський партнер вже почав активну підготовку до експорту українських солодощів, а також вин. Зокрема, на китайське онлайн-сховище Baidu вже завантажені відповідні каталоги з презентаціями українських делікатесів.