Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.12.2020

Україна поступово впроваджує практику ЄС – підвищення енергоефективності будівель органів влади

«Держава починає з себе: показові проекти з енергоефективності в ЦОВВ» – це інформаційна кампанія, яку розпочав GIZ, партнер Держенергоефективності, щоб продемонструвати переваги термомодернізації будівель органів влади.

«Ми працюємо над імплементацією 27-ї Директиви. Безсумнівно, органи влади мають виконувати показову роль щодо енергоефективності, реалізовувати енергоменеджмент, проводити термомодернізацію», – повідомив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

Завдяки співпраці Агентства з місцевою владою понад 220 органів місцевого самоврядування впровадили енергомоніторинг у бюджетних установах. Це дозволяє досягти до 10% економії енергоспоживання без додаткових капіталовкладень.

Крім цього, укладено понад 500 ЕСКО-контрактів на суму близько 1,2 млрд грн для модернізації об’єктів бюджетної сфери, з них – для 13 будівель ЦОВВ та 42 насосних станцій Держводагентства. У цілому, в країні – близько 100 тис. бюджетних установ, які потребують комплексного утеплення.

Також проведення санації будівель ЦОВВ передбачено розробленим проектом Національного плану дій з енергоефективності до 2030 року.

Джерело: Урядовий портал.