Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 19.05.2022

Україна працюватиме над залученням німецьких інвестицій для післявоєнної відбудови

Уряд України працюватиме над відновленням бізнес-зв’язків з Німеччиною та залученням німецьких інвестицій для післявоєнної відбудови України, зокрема, модернізації інфраструктури, скорочення промислового енергоспоживання, розвитку житлового будівництва.

Подальший розвиток двостороннього економічного співробітництва між Україною та Німеччиною обговорювався під час зустрічі Першої віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен.

“В 2021 році Німеччина посідала друге місце серед торговельних партнерів України в Європі й, сподіваємося, торгове партнерство буде і зміцнюватися. В цьому контексті важлива позиція уряду ФРН з підтримки скасування Євросоюзом мит на українські товари. Сподіваємось відповідний регламент незабаром буде затверджений Радою ЄС. Лібералізація торгівлі відкриє перед українським бізнесом нові перспективи та можливості й дозволить компенсувати блокаду росіянами традиційних експортних шляхів через чорноморські порти”, – підкреслила Юлія Свириденко.

Міністр економіки заявила, що Україна розраховує на сприяння Німеччини в рамках зусиль Великої сімки щодо надання політичної, фінансової, економічної та гуманітарної допомоги. Також від позиції федерального уряду багато в чому залежить отримання Україною статусу кандидата в члени ЄС, яке може відбутися в червні.

У процесі післявоєнної відбудови Україна планує застосувати німецький досвід і технології у сфері енергозбереження. Це допоможе досягнути енергетичної незалежності та перезапустити виробництво, базуючись на сучасних європейських стандартах.

 

www.me.gov.ua