Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.07.2016

Україна представлятиме продукцію легпрому у Прибалтиці

Кращі зразки продукції української легкої промисловості будуть презентовані в Литві вже цієї осені. 29 вересня на ювілейній міжнародній виставці BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2016 у Вільнюсі відкриється «Національна експозиція підприємств легкої промисловості України». Цього року ця найбільша галузева виставка проводиться у Литві вже 25 раз.

Розпорядником та адміністратором заходу за згодою із Українською асоціацією підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» виступить ДП «Держзовнішінформ». Меморандум про співпрацю у цьому напрямку було підписано сьогодні директором ДЗІ Юрієм Лазоренко та президентом-головою правління Асоціації «Укрлегпром» Валентиною Ізовіт.

Документ став першим кроком у спільній програмі роботи двох сторін, метою якої є просування товарів на світові ринки та формування сприятливого середовища для розвитку можливостей для підприємств легкої промисловості.

Серед основних напрямків спільної діяльності – організація та участь у міжнародних виставках та конференціях, консультації  стосовно надання послуг з дослідження світового та вітчизняного ринків товарів та проведення спільних інформаційних кампаній тощо.

Довідка. ALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS  – Найбільша галузева виставка країн Балтії, що пройде 25 раз. На виставці свою продукцію і послуги представлять близько 400 компаній з понад 22 країн світу. Поруч з найбільшими виробниками з України, розташують свої стенди виробники одягу, текстильних і шкіряних виробів з країн Прибалтики, Італії, Франції, Аргентини, Іспанії, Португалії, Польщі, Китаю, Індії, Туреччини, Пакистану та ін. країн.

Прес-служба ДЗІ

12.06.2016