Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.07.2016

Україна представлятиме продукцію легпрому у Прибалтиці

Кращі зразки продукції української легкої промисловості будуть презентовані в Литві вже цієї осені. 29 вересня на ювілейній міжнародній виставці BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2016 у Вільнюсі відкриється «Національна експозиція підприємств легкої промисловості України». Цього року ця найбільша галузева виставка проводиться у Литві вже 25 раз.

Розпорядником та адміністратором заходу за згодою із Українською асоціацією підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» виступить ДП «Держзовнішінформ». Меморандум про співпрацю у цьому напрямку було підписано сьогодні директором ДЗІ Юрієм Лазоренко та президентом-головою правління Асоціації «Укрлегпром» Валентиною Ізовіт.

Документ став першим кроком у спільній програмі роботи двох сторін, метою якої є просування товарів на світові ринки та формування сприятливого середовища для розвитку можливостей для підприємств легкої промисловості.

Серед основних напрямків спільної діяльності – організація та участь у міжнародних виставках та конференціях, консультації  стосовно надання послуг з дослідження світового та вітчизняного ринків товарів та проведення спільних інформаційних кампаній тощо.

Довідка. ALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS  – Найбільша галузева виставка країн Балтії, що пройде 25 раз. На виставці свою продукцію і послуги представлять близько 400 компаній з понад 22 країн світу. Поруч з найбільшими виробниками з України, розташують свої стенди виробники одягу, текстильних і шкіряних виробів з країн Прибалтики, Італії, Франції, Аргентини, Іспанії, Португалії, Польщі, Китаю, Індії, Туреччини, Пакистану та ін. країн.

Прес-служба ДЗІ

12.06.2016