Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.06.2022

Україна пропонує США постачати їй СПГ за ленд-лізом

Україна розглядає варіант угоди з Вашингтоном про постачання американського скрапленого природного газу (СПГ) за ленд-лізом, повідомив американський журнал Foreign Policy, передає «Інтерфакс-Україна».

«Українські топ-менеджери у сфері енергетики пропонують Вашингтону та іншим західним столицям безліч потенційних рішень для забезпечення постачання на майбутню зиму і збільшення внутрішнього виробництва. Це включає забезпечення міжнародного фінансування для закупівлі природного газу у великих експортерів на Близькому Сході й у Північній Африці, розробку альтернативних маршрутів постачань і можлива угода з Вашингтоном про імпорт СПГ із США за ленд-лізом», — пише видання.

Воно зазначає, що генеральний директор українського «Нафтогазу» Юрій Вітренко минулого тижня у Вашингтоні заявив, що Україні необхідно $8 млрд для імпорту 6 млрд кубометрів газу до настання зими.

«У них (США – ред.) є дуже чіткий мандат на надання необхідної допомоги Україні. Ми хочемо структурувати його розумним чином, щоб не було жодного тягаря для американських платників податків», – цитує Вітренка Foreign Policy.

Видання зазначає, що «заходи України з енергетичного порятунку» співпадають із ширшими зусиллями європейських урядів щодо скорочення залежності від російського імпорту енергоносіїв.

«Попри загальне засудження і руйнівні міжнародні санкції, Європа, як і раніше, залежить від російських енергоносіїв, які є геополітичним важелем впливу москви на Захід», — ідеться в статті.

Журнал пише, що є побоювання, «особливо серед урядів Східної Європи», що росія може припинити експорт газу, «щоб покарати західні уряди за підтримку України і спробувати послабити рішучість Європи».

Так, зазначає журнал, у вівторок «Європа отримала натяк на нові збої, оскільки «газпром» оголосив, що скоротить щоденні постачання газу в Німеччину трубопроводом «північний потік» на 40% через технічні труднощі».

 

enkorr.ua