Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.11.2021

Україна привела норми вмісту свинцю у фарбах у відповідність до європейських

Україна привела норми вмісту свинцю у фарбах у відповідність до європейських .

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“7 листопада 2021 року набув чинності Технічний регламент обмеження вмісту свинцю в лакофарбових матеріалах і сировинних компонентах. Відтепер вміст свинцю, а також його сполук у лакофарбових матеріалах побутового призначення не має перевищувати 0,009 %, або 90 мг/кг, або 90 ррm у сухому залишку. Такий рівень є менш шкідливим для здоров’я українців та відповідає стандартам країн ЄС та США”, – йдеться у повідомленні.

За даними ВООЗ, безпечної кількості свинцю немає. Доза у 1-3 г свинцю вважається токсичною для людини, а 8-10 г — смертельною.

У МОЗ нагадали, що широке застосування свинцю призвело до значного забруднення довкілля та виникнення проблем зі здоров’ям людей. Контакт із цим металом має накопичувальний ефект та токсично діє на мозок, нервову, кровоносну та серцево-судинну системи, а також шлунково-кишковий тракт і нирки людини.

Особливо вразливими до впливу свинцю є діти. У разі контакту з цим металом у ранньому віці підвищується ймовірність виникнення у дитини труднощів із навчанням, імпульсивної та девіантної поведінки. Навіть відносно низькі рівні експозиції можуть спричинити в них серйозні, а в деяких випадках незворотні, наслідки для здоров’я та розвиток розумової відсталості (зниження рівня IQ).

За даними Інституту вимірювань й оцінювання показників здоров‘я (IHME), лише у 2016 р. вплив свинцю був причиною 540 000 летальних випадків.

З 2015 р. за ініціативи Глобального альянсу з відмови від застосування свинцю у фарбах (GAELP), який спільно координують Програма ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), проводиться щорічна глобальна кампанія – Міжнародний тиждень із профілактики отруєння свинцем.

 

www.ukrinform.ua