Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.10.2021

Україна розраховує завершити політичні переговори щодо укладення промислового безвізу у 2022 році – віце-прем’єр Стефанішина

Україна розраховує завершити політичні переговори щодо укладення угоди АССА з Євросоюзом, так званого промислового безвізу, у 2022 році, повідомила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

“На жаль, я не можу підтвердити, що ми цьогоріч укладемо угоду. Але ми точно завершимо всі технічні процедури”, – сказала вона на прес-брифінгу в кулуарах дискусії “Торгові війни: мистецтво захисту”, організованої юрфірмою “Ілляшев та Партнери” у вівторок.

“Ми бачимо, що ЄС налаштований більш оптимістично, ніж раніше. Тому ми сподіваємося, що протягом наступного року вдасться провести всі політичні переговори, щоб угоду було укладено”, – сказала Стефанішина, відповідаючи на запитання агентства “Інтерфакс-Україна”.

Заступник міністра економіки – торговий представник України Тарас Качка у червні заявляв, що очікує укладення угоди АСАА з ЄС до кінця 2021 року.

 

ua.interfax.com.ua