Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 06.06.2019

Україна розширює співробітництво з Китаєм

5 червня у місті Пекін відбулась українсько-китайська торговельно-інвестиційна конференція, об’єднавши у цей день під одним дахом представників ТОП-500 найбільших китайських компаній.

Китайським промисловцям було презентовано торговельний та інвестиційний потенціал нашої країни. Окрім того, представник ТПП України розповів про основні положення та новації законодавства України у сфері міжнародної торгівлі та залучення інвестицій. 

Відзначається, що за результатами заходу, підприємства з Піднебесної виявляють  конкретний інтерес у розвитку двосторонньої торгівлі, створенні спільних підприємств, а також інвестуванні в українське сільське господарство, енергетику та транспортну інфраструктуру, особливо в рамках реалізації міжнародної ініціативи “Один пояс, один шлях”. Вже досягнуто домовленостей про відвідини великою китайською бізнес-делегацією України та проведення ділових заходів з вітчизняними компаніями.