Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2019

Україна розширює співробітництво з Китаєм

5 червня у місті Пекін відбулась українсько-китайська торговельно-інвестиційна конференція, об’єднавши у цей день під одним дахом представників ТОП-500 найбільших китайських компаній.

Китайським промисловцям було презентовано торговельний та інвестиційний потенціал нашої країни. Окрім того, представник ТПП України розповів про основні положення та новації законодавства України у сфері міжнародної торгівлі та залучення інвестицій. 

Відзначається, що за результатами заходу, підприємства з Піднебесної виявляють  конкретний інтерес у розвитку двосторонньої торгівлі, створенні спільних підприємств, а також інвестуванні в українське сільське господарство, енергетику та транспортну інфраструктуру, особливо в рамках реалізації міжнародної ініціативи “Один пояс, один шлях”. Вже досягнуто домовленостей про відвідини великою китайською бізнес-делегацією України та проведення ділових заходів з вітчизняними компаніями.