Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.03.2019

Україна скоротила імпорт авіаційного палива

У лютому 2019 року імпорт авіаційного палива скоротився в 1,8 рази у порівнянні з лютим 2018 року. Про це повідомляє інформаційне агенство Ура-Інформ посилаючись на дані профільного порталу enkorr.

Згідно з інформацією, відбулося значне посилення контролю за цільовим використанням авіагасу. Це у свою чергу призвело до збільшення обсягів поставок імпортерами, які або самі заправляють літаки, або постачають паливо паливозаправним компаніям в аеропортах.

Крім того, після посилення контролю над використанням авіагасу, значно обвалився обсяг імпорту гасу по морю. З 1 січня 2019 року розпочали діяти зміни до Податкового кодексу, які припиняють нецільове використання авіаційного керосіна. В зв’язку з цим імпортери авіапалива зіткнулися зі складнощами в роботі нового порядку, в частині реєстрації та погашення податкових векселів.

Джерело: Ура-Інформ