Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.10.2020

Україна та Ісламська Республіка Афганістан відкривають нову сторінку у розвитку економічних відносин між країнами

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Афганістан Валієм Монаваром.

Під час заходу обговорювалися питання поточного стану відносин між країнами та перспектив їх розвитку в майбутньому. Було наголошено на необхідності поглиблення двосторонньої співпраці та нарощування об’єму товарообігу між державами.

Як зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан Валі Монавар, сьогодні як з боку керівництва Афганістану, так і України є взаємний інтерес до розвитку економічних відносин за різними напрямками.

«Афганістан хотів би відкрити нову сторінку у співробітництві між країнами. Наразі важливими напрямками двосторонньої взаємодії є освіта, енергетика та військово-технічна співпраця», – зазначив Валі Монавар.

Також Посол підкреслив, що офіційний розмір товарообігу між країнами потрібно збільшувати та запевнив, що це є важливим завданням його місії в Україні.

Своєю чергою Олег Уруський наголосив: «Україна на сьогодні готова поглиблювати відносини з Афганістаном. Для цього є політична воля і значний потенціал для співробітництва. Звичайно поточний офіційний рівень товарообігу між країнами є недостатнім. Ми маємо ставити перед собою більш амбітні завдання і досягнення ще більш високих показників співпраці».

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Сергій Тарута, який перебував на зустрічі, підкреслив: «Афганістан на сьогодні демонструє певну стабільність і це відкриває більш широку смугу можливостей для розвитку двосторонніх відносин. Нещодавно між Торгово-промисловими палатами (ТПП) обох країн було підписано угоду, яка передбачає створення Торгового дому. Цей механізм сприятиме розвитку економічних відносин між країнами і переходу до укладення конкретних договорів. Є потенціал до взаємодії у військовій сфері, в енергетиці та будівництві інфраструктурних об’єктів».

Також Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський зазначив: «Наша команда готова до сприяння розвитку двосторонніх відносин між країнами. Досягнення домовленостей в рамках ТПП – це добрий знак. Водночас розраховуємо, що створення Експортно-кредитного агентства, над чим зараз працює Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, ще більше сприятиме поглибленню співробітництва між країнами».

Своєю чергою Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан Валі Монавар підкреслив: «Я б хотів наголосити, якщо раніше мова йшла про надання військово-технічної допомоги Афганістану, то сьогодні керівництво країни націлено на поглибленні співпраці в напрямку конкретних двосторонніх проектів».

Під час переговорів учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності організації двосторонніх робочих візитів відповідних делегацій задля визначення конкретних напрямків співпраці між країнами.

Джерело: Урядовий портал.