Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.11.2021

Україна та Йорданія погодили форму сертифіката на експорт українського молока та молочних продуктів

Компетентні органи України та Йорданії погодили форму сертифіката на експорт з України молока та молочних продуктів, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Цього тижня ми відкрили ще один ринок – експорт української молочки до Йорданії. Компетентні органи двох держав погодили форму сертифіката на експорт з України молока та молочних продуктів. Конкретний результат сумлінної роботи дипломатів та фахівців Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів”, – сказав Кулеба під час онлайн-брифінгу у четвер.

Він наголосив, що українські молочні продукти дуже якісні і тому мають великий попит за кордоном. За словами Кулеби, це вже третій сертифікат, узгоджений між Україною та Йорданією цього року.

“МЗС продовжує системно відкривати нові іноземні ринки для українських експортерів спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Кожен новий відкритий ринок – це додаткові можливості для українських компаній, зміцнення нашої національної валюти, приплив іноземної валюти до України, нові робочі місця, податки до бюджету, найкращі зарплати для наших громадян”, – розповів він.

Глава МЗС наголосив, що від експансії українських товарів за кордон виграють не лише компанії-експортери, а кожен громадянин України, залучений до економічної активності.

 

ua.interfax.com.ua