Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.08.2020

Україна та Кенія активізують торговельне та інвестиційне співробітництво

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Республіки Кенія Рейчел Омамо.

Співрозмовники окремо зупинилися на перспективах торговельної співпраці. Дмитро Кулеба запевнив, що Уряд України розглядає Кенію як провідного партнера у регіоні Східної Африки і прагне зміцнити таке партнерство на практиці.

Міністри наголосили на важливості створення Спільної міжурядової торговельно-економічної комісії як ефективного механізму координації міжсекторальної взаємодії у таких перспективних сферах як торгівля, сільське господарство, промисловість, повітряне сполучення, освіта та туризм.

Під час розмови сторони обговорили перспективи поглиблення взаємодії та високо оцінили рівень взаємної підтримки у рамках міжнародних організацій.

Очільники МЗС також домовилися про активізацію роботи із розбудови договірно-правової бази українсько-кенійських відносин, зокрема підготовки до підписання Конвенції між Урядом України та Урядом Республіки Кенія про уникнення подвійного оподаткування та запобігати податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал, Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кенія про взаємне сприяння та захист інвестицій та інших двосторонніх документів.

Дмитро Кулеба та Рейчел Омамо обмінялися запрошеннями здійснити робочі візити після стабілізації епідеміологічної ситуації у світі. Це стане слушною нагодою для укладення низки важливих двосторонніх домовленостей.

Довідково 

Республіка Кенія є одним з важливих партнерів України у регіоні Підсахарської Африки. Загальний обсяг торгівлі товарами з Кенією у 2019 році склав майже 80 млн дол. США. Сторони прагнуть розвивати взаємовигідне співробітництво в аграрній, авіаційній та освітній галузях.

Джерело: Урядовий портал.