Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.06.2018

Україна та Ліхтенштейн запровадять спільні зустрічі у бізнес-колах

Президент України Петро Порошенко домовився з принцом Королівства Ліхтенштейн Алоїзом щодо запровадження зустрічей з бізнес-колами, аби відкрити унікальні можливості для бізнесу з Ліхтенштейну для України. Про це сказав Президент під час спільного брифінгу з принцом Королівства Ліхтенштейн, передає УНН.

«Ми раді констатувати, що цей візит має дуже плідний, дружній і ефективний характер… Дуже радий нашій активізації політичного діалогу, констатуємо висхідний інтерес бізнесу Ліхтенштейну для ведення бізнесу в Україні, і українського бізнесу, який готовий розвивати дружні ділові стосунки з Ліхтенштейном», – заявив Президент.

Порошенко відзначив високу орієнтованість зустрічей української сторони з Ліхтенштейном на результат.

«Ми відзначили, що сферою, де потенціал є величезним для розбудови відношень між нашими країнами є торговельно-економічне співробітництво. Ми домовились, що під час наших зустрічей, під час контактів на урядових рівнях ми запровадимо зустріч з бізнес-колами для того, щоб проінформувати і відкрити унікальні можливості, які відкриваються для бізнесу, в тому числі Ліхтенштейну для України», – сказав він.

За словами Президента, інвестиції Ліхтенштейну в багато країн ЄС є значними і велика частина бізнесу знаходиться за межами Ліхтенштейну – він концентрується в основному в європейських країнах.

Джерело: unn.com.ua