Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.06.2022

Україна та Молдова відновлять залізничне сполучення через 25 років після припинення

Між Україною і Молдовою восени 2022 р. планується відновити залізничне сполучення для вантажних перевезень через 25 років після припинення. Відповідний меморандум підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем’єр Молдови Андрій Спіну, повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури та регіонального розвитку Молдови.

Уточнюється, що вантажні перевезення здійснюватимуться на залізничній ділянці Березине (Україна) – Басарабяска (Молдова).

Таким чином, Молдова зможе перевантажувати товари через порт Ізмаїл, розташований на Дунаї, зменшуючи затори в порту Рені. Водночас через цей відрізок залізничної колії Україна зможе експортувати товари в Молдову та країни ЄС.

Згідно з повідомленням, домовленість передбачає відбудову колії на ділянці приблизно 23 км. З них 1,2 км залізниці буде побудовано на території Молдови.

 

www.apk-inform.com