Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.03.2018

Україна та Нідерланди підписали протокол про уникнення подвійного оподаткування

Міністерство фінансів України і Королівства Нідерландів підписали протокол про зміни до Конвенції між країнами про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

«У рамках двосторонньої співпраці міністр фінансів Олександр Данилюк разом із державним секретарем Міністерства фінансів Нідерландів Менно Снілом підписали Протокол про внесення змін до Конвенції між Україною і Королівством Нідерландів про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно», – йдеться в повідомленні.

Протокол передбачає оподаткування дивідендів за ставкою 5%, якщо фактичним власником дивідендів є компанія – власник не менш ніж 20% капіталу компанії, а також збільшення ставки оподаткування відсотків із 2% до 5%, ставку оподаткування роялті на рівні 5% і 10%.

Підписання протоколу створює сприятливі умови для інвесторів України та Королівства Нідерландів, стимулює ділову ініціативу підприємців, а також регулює питання міжнародного оподаткування доходів у двосторонніх відносинах між державами.

За матеріалами: minfin.gov.ua

Теги: