Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 15.10.2020

Україна та Німеччина планують співпрацю в напрямку трансформації вугільних регіонів

Розпочався робочий візит делегації на чолі з в.о Міністра енергетики Ольгою Буславець до Німеччини.

14 жовтня проведено першу робочу зустріч на рівні заступників міністрів та керівників департаментів у Міністерстві економіки, інновацій, діджиталізації та енергетики Землі North Rhine-Westphalia за участю керівництва Федерального міністерства економіки та енергетики.

Обговорили питання реструктуризації вугільних шахт, розвитку зеленої енергетика та інновацій.

Для України важливо обговорити під час візиту питання реформування вугледобувної промисловості, трансформації вугільних регіонів та ознайомитися з найкращим досвідом Німеччини з проведення реформи вугільної галузі та трансформації регіонів під час закриття шахт.

У наступні дні делегація продовжить переговори з «вугільних» питань та перспективи водневої економіки.

Нагадаємо, у серпні цього року у Берліні очільницею Міністерства енергетики України спільно з Федеральним міністром економіки та енергетики Петером Альтмаєром було підписано Спільну заяву про започаткування енергетичного партнерства між Україною і Німеччиною.

Джерело: Урядовий портал.