Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.12.2020

Україна та Німеччина продовжать співпрацю щодо підтримки бізнесу

8 грудня 2020 року, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Анка Фельдгузен підписали Спільну заяву про подальше співробітництво між Урядами України та Федеративної Республіки Німеччини за Програмою Федерального міністерства економіки та енергії Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany”.

Програма призначена для підтримки малого та середнього бізнесу та сприяє їхньому виходу на глобальні ринки. Так, протягом  2017-2019 року в Програмі взяли участь майже 1,5 тисячі підприємців, а також було укладено 54 угоди на суму 5,8 млн Євро.

Підписання Спільної заяви дозволяє продовжити співробітництво до  2023 року.

“Для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні надзвичайно важливо впроваджувати інноваційні ідеї, залучати сучасні технології та експертів з управління проєктами. Участь в Програмі та стажування в Німеччині дозволяє  підвищувати кваліфікацію українських менеджерів у галузі зовнішньоекономічної діяльності, а також налагоджувати міжнародні ділові зв’язки”, – прокоментувала заступниця Міністра Ірина Новікова.

Нагадаємо, що 11 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Спільної заяви про подальше співробітництво між Урядами України та Федеративної Республіки Німеччини за Програмою Федерального міністерства економіки та енергії Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany”.

Докладніше про Програму та як до неї долучитись читайте за посиланням

Довідково: 

В рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) за дорученням Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини реалізують Програму для менеджерів “Fit for Partnership with Germany”. Розпочався проєкт із Спільної заяви Урядів щодо підтримки Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва України від 6 грудня 2001 року, яка була доповнена Спільними заявами від 20 лютого 2004 року, від 9 листопада 2007 року, від 30 серпня 2010 року, від 23 травня 2013 року та від 20 липня 2017 року, термін якої завершився у 2019 році. Наразі у всесвітній Програмі “Fit for Partnership with Germany” беруть участь 19 країн світу.