Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.02.2021

Україна та Швеція продовжать співпрацю у розвитку мережі ЦНАП

Швеція – одна з країн, яка підтримувала реформу децентралізації в Україні, починаючи з першого дня її старту. Тільки за період з 2018 по 2021 рік Швеція надала підтримку нашій країні на суму понад 200 мільйонів шведських крон в рамках проектів міжнародної технічної допомоги.

Ефективність їхньої роботи та можливість впровадження проектів за новими напрямами обговорили Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг у ході двосторонньої зустрічі.

Сторони домовилися продовжити співпрацю з розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг та інших напрямів децентралізації. Учасники зустрічі також дійшли згоди про початок співробітництва у сфері регіональної політики.

«Успіх децентралізації був би неможливий без правильно використаного досвіду наших партнерів. Наші сусіди, держави Європейського Союзу, разом з міжнародними організаціями всі шість років реформи були і продовжують допомагати нам в різних аспектах процесу становлення нової системи самоврядування в Україні: від експертної участі в розробці концепції ходу змін на місцях і до створення сучасних ЦНАПів і навчання їх персоналу, який тепер надає українським громадянам кваліфіковані послуги»,- підкреслив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

На цей момент в Україні реалізуються або знаходяться на завершальному етапі чотири проекти технічної допомоги нашій країні, в яких частково або повністю задіяно шведське фінансування та експертна підтримка:

  • «U-LEAD з Європою»
  • «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні (EGOV4UKRAINE)»
  • «Посилене партнерство для сталого розвитку»
  • «Підтримка децентралізації в Україні – Фаза 2».

Джерело: Урядовий портал.