Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 11.04.2018

Україна і Туреччина досягли прогресу в переговорах про ЗВТ щодо сільгосптоварів

Україна і Туреччина досягли прогресу в переговорах про зону вільної торгівлі, домовившись внести сільськогосподарську продукцію до угоди поряд з промисловою, повідомила торговий представник України – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська, пише «Інтерфакс-Україна».

«Переговори тривають, тому поки не узгоджено все, не можу розголошувати нічого. Наступний раунд переговорів заплановано на травень. Доволі прогресивно, що ми домовилися з Туреччиною про покриття Угодою промислових і сільськогосподарських товарів», – сказала вона в інтерв’ю агентству.

За словами Микольської, на початку переговорного процесу йшлося лише про промислові товари в контексті ЗВТ.

«Це хороше просування», – зазначила вона.

Вона сказала, що ЗВТ України та Ізраїлю, переговори щодо якої завершилися недавно, буде вигідна малому і середньому бізнесу.

«Навіть факт завершення переговорного процесу буде стимулювати бізнес більш уважно придивитися до ізраїльського ринку. Особливо – малому та середньому, оскільки цей ринок більше схильний до роботи з МСБ. Крім того, в цій країні добре знають українську продукцію, адже там велика українська діаспора», – прокоментувала вона.

Джерело: interfax.com.ua