ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.08.2019

Україна увійшла у ТОП-5 європейських країн за темпами встановлення вітряних станцій

У січні-червні 2019 року в Україні побудували вітряні електростанції загальною потужністю 262 МВт.

Як зазначається у доповіді Асоціації власників вітроелектростанцій Wind Europe від 25 липня, наша країна зайняла п’яте місце серед європейських країн за кількістю наземних ВЕС встановлених за півроку,  пише Еcotown з посиланням на windeurope.org.

Лідирує у рейтингу Франція, яка за перші шість місяців 2019 року збільшила вітроенергетичні потужності на 523 МВт, на другому місці Швеція – з 459 МВт, Німеччина та Італія посіли третє та четверте місце, збільшивши потужності наземної вітроенергетики на 287МВт та 286 МВт відповідно.

Згідно з даними WindEurope, у першому півріччі 2019 року у Європі було побудовано 4,9 ГВт нових потужностей берегової та морської вітроенергетики, що більше на 0,4 МВт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Разом з тим, берегова вітроенергетика демонструє спад. У першій половині 2019 року у Європі було встановлено 2,9 ГВт наземних вітроелектростанцій, що на 3,3 ГВт менше, ніж торік. Обсяги зменшилися через Німеччину, де темпи встановлення вітряків були найгіршими з 2000 року – 11 ГВт берегового вітру застрягли на етапі видачі дозволів.