Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.04.2022

Україна відправила до Швеції 60 тонн яблук

Через зупинку роботи портів експорт українських яблук призупинився. Протягом останніх двох місяців українські експортери шукають нові логістичні шляхи, щоб продовжити роботу. Так, днями компанія «Сади Дніпра» (входить до групи Алеф) відправила до Швеції 60 т високоякісних українських яблук. Про це написав Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, український виробник відвантажив до європейської країни яблука сортів Гала, Ґренні Сміт, Ред Делішес та Голден.

Власник компанії Вадим Єрмолаєв закликав закордонні компанії до подальшої співпраці з українськими виробниками аграрної продукції, оскільки вона часто за якістю не поступається європейській, а іноді має й вищий ґатунок.

«Ми закликаємо наших закордонних партнерів продовжувати чи розпочинати співпрацю з українськими компаніями. Ми працюємо, докладаємо всіх зусиль, щоб економіка України функціонувала, співробітники отримували заробітні плати та бюджет отримував податки. Підтримати Україну можна й у такий спосіб — замовивши українську продукцію. Тим більше, що ми десятиліттями працювали над тим, щоб її якість не лише не поступалася, а й перевершувала європейську. Співпрацювати зараз із українським бізнесом — це не благодійність, це вигідно, розумно та правильно», — написав Вадим Єрмолаєв.

 

kurkul.com