Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 06.09.2019

Україна вперше візьме участь у міжнародній виставці «Food Matters Live 2019»

19-20 листопада у Лондоні  відбудеться Міжнародна виставка здорового харчування та інновацій «Food Matters Live 2019», у якій Україна вперше братиме участь. Про це повідомляє сайт Мінагрополітики.

Food Matters Live 2019 – це найбільший і найавторитетніший світовий захід у галузі здорового та інноваційного харчування. Виставка є майданчиком, що об’єднує гравців глобального органічного ринку і ринку інноваційних продуктів харчування, а також представників agrifood-стартапів. Ця унікальна подія присвячена створенню міжгалузевих зв’язків, орієнтованих на майбутнє продуктів харчування, напоїв і сталого харчування.

Серед найбільш актуальних трендів сьогодення є продукти із високим вмістом рослинного протеїну, альтернативні м’ясні та молочні продукти із лінійки «plant-based», великий асортимент харчових продуктів категорії «free-from».

Формат виставки включає в себе бізнес-зустрічі з покупцями, семінари, презентації брендів, продуктів та інгредієнтів. Міжнародні павільйони Food Maters Live демонструють смаки з усього світу з широким спектром інноваційних інгредієнтів та поживних продуктів і напоїв.

Так, у 2018 році виставка Food Matters Live об’єднала сотні великих і малих підприємств разом з постачальниками інгредієнтів, роздрібними торговцями, постачальниками продуктів харчування та дослідницькими установами – кожен з яких демонструє останні досягнення у сфері кращого харчування. Минулого року участь взяли 30 країн, включаючи національні павільйони Бельгії, Китаю, Еквадору, Греції, Італії, Нідерландів, Польщі, Уельсу.