Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.01.2022

Україна залучатиме іноземні інвестиції в енергетику – Шмигаль

Україна планує залучати іноземні інвестиції в енергетику задля досягнення цілей енергонезалежності та декарбонізації.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн дискусії «Реформи задля інвестицій в Україну», повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми продовжимо гармонізацію українського законодавства із законодавством ЄС в енергетичній сфері. Серед ключових завдань – посилення енергетичної безпеки України, збільшення інвестиційної привабливості енергетичної галузі й залучення іноземних інвестицій”, – сказав Шмигаль.

За його словами, інвестиції будуть залучатися для досягнення цілей енергонезалежності, декарбонізації і “чистої” енергетики.

Шмигаль наголосив, що Україна синхронізуватиме політику із європейським “Зеленим курсом” шляхом виконання взятих на себе кліматичних зобов’язань.

Очільник уряду також нагадав, що цього року розпочинається програма “Велика термомодернізація”, яка дозволить утеплити тисячі багатоповерхових будинків та соціальних об’єктів і зменшити витрати енергоресурсів.

“Це буде суттєвим “бустером” для економіки, адже до цієї програми буде так само залучений і бізнес, і ми дамо можливість більш активно розвивати нашу економіку й виробництво”, – зауважив Шмигаль.

Як повідомлялося, у листопаді 2021 року Україна приєдналася до ініціативи Net Zero World, що дасть змогу отримати доступ до розробок Міністерства енергетики США для можливої реалізації пілотних проєктів з декарбонізації.

Більше 40 країн, серед яких і Україна, на кліматичній конференції COP26 у Глазго погодилися поступово відмовитися від використання викопного вугілля. Великі країни-споживачі вугілля, серед яких Канада, Польща, Україна та В’єтнам, поступово припинятимуть використання цього палива для виробництва електроенергії. Багатші та більші країни планують зробити це у 2030-их роках, а інші – у 2040-их.