Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.08.2023

Україна запрошує СОТ долучитись до відновлення продовольчої безпеки у світі, – Юлія Свириденко

Уряд пропонує залучити експертів Світової організації торгівлі до відновлення економіки, гуманітарного розмінування та вирішення проблем продовольчої безпеки у світі. Про це йшла мова під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Генеральним директором Світової організації торгівлі (СОТ) Д-ром Нгозі Оконджо-Івеалі.

«Ми розуміємо, що Світова організація торгівлі – це не фінансова установа, але ми дуже сподіваємось на ваш досвід, вашу експертизу і ваші зв’язки у вирішенні деяких важливих для нашої країни питань. Україна зараз потребує не тільки грошей на відновлення інфраструктури, а й фінансування для підтримки приватного сектору економіки, в тому числі грантових програм для малого і середнього бізнесу, гуманітарного розмінування, а також консолідації країн-партнерів з метою розширення обсягів та доступності страхування воєнних ризиків приватних інвестицій в Україну. Ми розглядаємо приватний сектор як драйвер розвитку економіки, а отже приватні інвестиції допоможуть відновити Україну після війни. Будемо раді, якщо експерти Світової організації торгівлі допоможуть нам в цьому», – підкреслила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

 

Під час розмови Юлія Свириденко також запросила СОТ долучитись до обговорення відновлення продовольчої безпеки у світі.

В свою чергу, Нгозі Оконджо-Івеалі наголосила на важливості розблокування зернового коридору. Вона також  високо оцінила українську програму підтримки малого та середнього бізнесу єРобота, що допомагає створити робочі місця в Україні.

За її словами, інноваційність української економіки може стати перевагою та елементом економічного зростання. В першу чергу мова йде про галузі цифрової торгівлі та цифрових послуг, а також «зелені» технології.

Д-р Нгозі Оконджо-Івеалі підкреслила, що Україна стає відповідальним членом міжнародної спільноти і співпраця з СОТ цьому підтвердження.

 

me.gov.ua