Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.05.2021

Україна затвердила Нацплан дій з охорони довкілля до 2025 року

Уряд України затвердив Національний план дій з охорони довкілля до 2025 року з метою, зокрема, до 2030 року довести частку ВДЕ до 17% і підвищити індекс екологічної ефективності на 5 пунктів, відповідну постанову №443-р від 21 квітня оприлюднено на урядовому сайті у вівторок.

“Важливо, що документ визначає механізми управління територіями Смарагдової мережі Європи на державному рівні, та передбачає утворення органу влади з питань управління відходами”, – наводиться коментар глави Мінприроди Романа Абрамовського на сайті міністерства.

Нацплан передбачає розробку стратегії управління ландшафтними пожежами, а також удосконалення системи кадастрів природних ресурсів та статистичної звітності з використання природних ресурсів. Зокрема, планується створення екологічно та економічно обґрунтованої системи платежів за їх використанням. Крім того, намічено розширення територій природно-заповідного фонду: включення мережі печер гіпсового карсту західної України до Попереднього списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і підготовка нових пропозицій Смарагдової мережі Європи.

Згідно з документом, планується створення баз даних НДТ (найкращих доступних технологій) промислового та сільськогосподарського виробництва, спрямованих на мінімізацію забруднення довкілля, ресурсо- та енергозбереження. Іншими екологічними ініціативами Плану є введення системи зелених закупівель, розвиток інфраструктури поводження з відходами, припинення скидання неочищених і недостатньо очищених стічних вод, а також обмеження використання пластику в харчовій промисловості.

Ще одним пунктом Нацплану є недопущення необґрунтованого знищення зелених насаджень у межах міст під час будівельних робіт і незаконного відведення зелених ділянок під будівництво.

Смарагдова мережа (Emerald Network) – мережа територій особливого природоохоронного значення в країнах Європи і деяких країнах Африки, важливих для збереження біорізноманіття. Створена в 1998 році для виконання Бернської конвенції 1979 і підтримується державами-членами Ради Європи.

 

ua.interfax.com.ua