Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 30.06.2016

Україна збільшила експорт сільськогосподарської продукції, – Владислава Рутицька на конференції ДЗІ

За перші п‘ять місяців цього року експорт продукції АПК з України збільшився на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.  При цьому зовнішньоторговий обіг сільськогосподарської продукції також зріс на 4,3%. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції  Владислава Рутицька заявила на конференції «Публічні закупівлі в Україні та світі: нові можливості чи ілюзія»,  яка сьогодні відкрилася в Києві. 

Організатором заходу виступило ДП «Держзовнішінформ», за підтримки департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, спільно із Системою публічних електронних закупівель ProZorro та офісом GPA in UA. Офіційний партнер – Державне підприємство завод "Електроважмаш". Партнер конференції – Крюківський вагонобудівний завод.

Генеральний новинний партнер конференції – Інтерфакс-Україна, офіційний інформаційний партнер – UNN, офіційний інтернет-партнер – «Экономические известия», офіційний друкований партнер – фінансово-економічний тижневик «Україна Бізнес Ревю», офіційний медіапартнер – Landlord. Інформаційні партнери – American Chamber of Commerce in Ukraine (АСС) та European Business Association (EBA).