Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.06.2021

Україна збільшить експорт с/г продукції до КНР – Лещенко

Україна планує збільшити експорт сільгосппродукції до КНР. Про це розповів Міністр агрополітики та продовольства України Роман Лещенко після зустрічі з президентом та представниками COFCO, національної корпорації зернових, олійних і харчових продуктів КНР. Повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

«Для України COFCO — другий найбільший експортер зернових та олійних. Це 5 млн тонн, або майже 9% всього експорту цих культур із України. У цілому експорт українських сільськогосподарських продуктів до КНР із 2018 року збільшився майже втричі — з $1,1 млрд до $3,5 млрд. А торік 10% від усієї імпортованої кукурудзи Піднебесна купила саме в нас», — зазначив міністр.

За його словами, у найближчій перспективі Україна наростить постачання сільськогосподарської продукції до КНР, включно зі збільшенням переліку товарів.

«Також ми ведемо перемовини про будівництво в Україні потужностей для первинної переробки сільськогосподарської продукції в КНР. Обговорили можливості партнерства й за іншими напрямами, нові точки зростання торгівлі та інвестицій на роки вперед», — наголосив Роман Лещенко.

Він додав, що найближчим часом має намір здійснити візит до КНР, аби обговорити розширення стратегічного партнерства.

«Україні критично важливо налагодити міжнародну співпрацю в аграрній галузі на рівні перших осіб профільних міністерств країн», — резюмував він.

 

kurkul.com