Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.06.2022

Україна значно посилить енергобезпеку Європи – Галущенко

Україна допоможе зміцнити стабільність європейської енергосистеми і посилити надійність газопостачання країн Європи в умовах російського газового шантажу.

Як передає кореспондент Укрінформу, впевненість у цьому в ефірі Спільного телемарафону UAразом висловив міністр енергетики України Герман Галущенко.

За його словами, завдяки синхронізації з ENTSO-E (європейська мережа операторів системи передачі електроенергії) українська енергосистема додала сталості енергосистемам держав ЄС. “Ми можемо забезпечити Європу електроенергією, покривати їхні піки споживання. Через різницю в часі піки споживання у нас не збігаються, і ми можемо забезпечити спочатку власні пікові періоди, а потім – європейські. Це дуже важливо з точки зору саме стабільності функціонування енергосистем”, – наголосив Галущенко.

Він нагадав, що Україна – друга в Європі після Франції держава за потужністю атомної генерації. Наша країна також може зробити значний внесок в декарбонізацію європейської енергетики.

“Ми є одним із лідерів в Європі з виробництва безвуглецевого енергоміксу. 70% виробництва електроенергії в Україні є вуглецевонейтральним. Якщо порівняти це з країнами ЄС, то минулого року середній показник вуглецевої нейтральності по Європі був 63%. Україна йде попереду багатьох країн Європейського Союзу”, – запевнив урядовець. Тож, імпортуючи з України електроенергію, Євросоюз може суттєво зменшити споживання вугілля й газу.

Крім того, Україна може допомогти підвищити надійність газопостачання для Європи. “В Україні найбільші в Європі газові сховища. Ми пропонуємо партнерам зараз використовувати ці сховища для того, щоб закачувати газ і мати надійне газопостачання взимку. Абсолютно очевидно, що росія ближче до опалювального сезону вчинятиме дії з обмеження постачання газу”, – наголосив Галущенко.

Як повідомлялося, з 16 березня українська енергосистема працює синхронно з європейською континентальною мережею ENTSO-E і тепер є частиною європейського енергетичного простору. 7 червня оператори систем передачі Континентальної Європи мережі ENTSO-E дали позитивну відповідь на запит Укренерго про відновлення експорту електроенергії з України.

 

www.ukrinform.ua