Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.01.2019

Україна значно збільшила експорт м’яса птиці

Україна нарощує експорт м’яса птиці з року в рік. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, передає УНН.

За рік Україна збільшила поставки курятини за кордон на 30% (у грошовому вираженні), за останні два роки – на 73%. За останні три роки Україна наростила експорт м’яса птиці на 123%.

Загалом у 2018 році Україна експортувала 328 тис. тонн м’яса птиці загальною вартістю 506,6 млн дол.

Минулого року у списку найбільших країн-імпортерів української курятини були Нідерланди, Словаччина та Саудівська Аравія. За рік країни спожили майже 230 тис. тонн української курятини.

Додамо, що Нідерланди потрапляють до списку найбільших поціновувачів української курятини щорічно, починаючи з 2015 року. Натомість Словаччина і Саудівська Аравія вперше потрапили до трійки найбільших країн-імпортерів української курятини у 2018 році. Раніше українську курятину активно купував Ірак та Єгипет.

Нагадаємо, українська курятина експортується до 80 країн світу. Торік Україна піднялася на 6-е місце у глобальному рейтингу експортерів, обігнавши Росію і Канаду. У країнах ЄС Україна увійшла до трійки головних постачальників.

88% експорту української курятини забезпечує один агрохолдинг – “Миронівський хлібопродукт”.

Джерело: УНН