Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.11.2021

Україні потрібно говорити з ЄС про лібералізацію ринку перевезень – Кубраков

Міністерство інфраструктури України виступає за лібералізацію ринку перевезень із Євросоюзом.

В інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зазначив, що найближчим часом у ЄС почне працювати новий пакет правил для перевізників, який значно збільшить вартість фрахту для резидентів країн ЄС.

“Ми поки що працюємо у своєму законодавчому полі й готові заповнити дефіцит перевізників у ЄС. Наразі цьому заважає лише один фактор – дозвільна система з країнами-сусідами, яка фактично створює штучний торговельний бар’єр для нашого ринку. Ми вважаємо це порушенням наших прав за Угодою про асоціацію з ЄС”, – сказав він.

За словами Кубракова, Мінінфраструктури вже ініціювало на рівні Єврокомісії діалог щодо лібералізації транзитних вантажних автоперевезень, а незабаром очікуються відповідні офіційні кроки і з боку Міністерства економіки.

“Захід активно інвестує в експортоорієнтовані підприємства, будує тут заводи, тому що в Україні все ще дешевша робоча сила, це вигідно. Вони відкривають тут виробництво товарів, призначених для західних ринків. Але водночас усі ці компанії постійно стикаються з проблемою переміщення товарів через кордон”, – наголосив міністр.

Кубраков також нагадав, що коли Україна підписувала Угоду про асоціацію з ЄС, квота автодозволів від Польщі становила 200 тис. на рік. “Останніми роками ця квота скоротилася до 160 тис., притому що товарообіг між нашими країнами відтоді зріс удвічі, і наш експорт до ЄС також суттєво зріс. Мені не хочеться так говорити, але найбільше це нагадує якесь штучне обмеження для нашої економіки. І ми вже почали розмову про лібералізацію ринку перевезень загалом”, – наголосив міністр.

Він також вважає, що Європа має дивитися на відносини з Україною глобальніше, оскільки це вже не питання якихось окремих перевізників, а, зокрема, й питання європейських інвестицій в Україну, які страждають.

 

ua.interfax.com.ua